Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı için başlattığı uygun fiyatlı et ve pide satışı sürüyor. 7 farklı noktada hizmet veren başkent marketlerin önündeki et ve pide kuyruğu ise uzayıp gidiyor. Şehrin dört bir yanından gelip sıraya girenlerin çoğunluğunu ise emekliler oluşturuyor. İşte Ankara’nın göbeğindeki o kuyruktan izlenimler ve emeklinin geçinemiyoruz feryatları!
Related Posts
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu Anıtkabir’i Ziyaret Etti
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Osman Sungur ve yönetim kurulu üyeleri, Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk’ün mozolesi önünde saygı duruşunda bulundu. Başkan Sungur, Anıtkabir Özel Defteri’ne duygusal bir mesaj yazdı ve Türk sporuna minnetle karışık borçlarını ifade etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete’de
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atamalar hakkında karar Resmi Gazete’de yayımlandı.
SGK Alacakları İçin Gecikme Cezası Belli Oldu!
Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) ve genel sağlık sigortası kanununun 89. maddesi kapsamında gecikme cezası oranı yüzde 3 olarak uygulanacak. NE ZAMAN GEÇERLİ OLACAK? Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı uyarınca bu …